Projectomschrijving
Onlangs hebben we een nieuwe bedrijfswagen aangeschaft. We hadden meer behoefte aan extra laadruimte en zo is een kleine bestelauto ingeruild voor deze Peugeot Expert. Bij deze belettering zijn grote delen van het design gewrapt, een specialistische aanpak van autobelettering. Hierbij wordt de print verwarmd en in de ongelijke delen van de auto geplakt.
Design in eigen beheer ontwikkeld.
Het ontwerp voor de belettering komt natuurlijk uit onze eigen keuken. Binnen onze huisstijl maken we gebruik van portretfoto’s van deelnemers aan een colorrun. Zo is de achterzijde van de bus zeer opvallend beplakt met één van deze beelden. Op beide zijkanten valt het grote logo goed op en wordt er gebruik gemaakt van een sfeerbeeld van de colorrun. De neus van de Peugeot is beplakt met alleen het logo.
Technische uitvoering
De prints zijn gemaakt op onze Roland VP540i groot formaat rollenprinter. Als basismateriaal is 3M Print Wrap Film gebruikt en deze is afgewerkt met 3M Gloss Laminaat voor een langdurige kleurechtheid.